2019 Kına Tahtı Modelleri - Yeni Kınacım Konseptleri
2019 kına organizasyon tarihleri
2019 Kına Organizasyon Tarihleri İçin Geç Kalmayın!
Mayıs 19, 2019
2019 Kaftan Modelleri
Mayıs 29, 2019
2019 kına organizasyon tarihleri
2019 Kına Organizasyon Tarihleri İçin Geç Kalmayın!
Mayıs 19, 2019
2019 Kaftan Modelleri
Mayıs 29, 2019

2019 Kına Tahtı Modelleri

2019 kına tahtı modelleri

Kına geceleri için organizasyon yapılırken ilk planlananlardan biri kına tahtlarıdır. 2019 kına tahtı modelleri hazırlanırken gelinin seçmiş olduğu kıyafete ve kına gecesine hakim olacak temanın renklerine dikkat edilir. En özel gecelerinde gelinler kendilerini prenses gibi hissetmek isterler. Bu nedenle kına tahtı kına gecesinin en önemli ayrıntılarından biridir.

En ince ayrıntısına kadar hazırlanması gereken 2019 kına tahtı modelleri, gösterişli ve özenle seçilmiş kına taçları ile birleştiği zaman kına tahtının ve gelinin şatafatını zirveya taşıyacaktır. Kına tahtları kına gecelerinde salonun ortasına konur. Gelinin isteğine göre dizayn edilen 2019 kına tahtı modelleri ile gelin adeta gecenin sultanı olarak kına gecesi mekanında yerini alır. Genellikle kına yakılma esnasında gelinin oturduğu bu kına tahtları klasik ve modern tarz olmak üzere farklı farklı tasarlanmaktadır. Kınacım Kına Organizasyon kına gecesi tahtlarını kına gecesi konseptine uygun olarak hazırlar ve bu şekilde süsler. 2019 kına tahtı modelleri için çiçekli, kubbeli, tüllerle süslü, özel taşlarla boncuklarla döşenmiş, farklı renklerde ve şekillerde tasarımlar bulunur, ancak önemli olan kına gecesi için gelin tarafından seçilen konsept ve gelinin giyeceği kıyafete uygun olarak hazırlanmasıdır.

Kına gecesinin en önemli parçası olan 2019 kına tahtı modelleri tasarlanırken gelinlerin rahat olmaları, rahat oturmaları planlanlanır. Tek kişilik olarak hazırlanan kına tahtlarının yanlarında gelinin en yakın arkadaşları ya da nedimelerinin oturması için hazırlanan alanlarda bulunmaktadır. Tercihe göre nedime yerleri iki kişilik koltuk biçiminde de kına tahtı yanına yerleştirilebilir. Her detay hazırlanırken kına gecesi için tercih edilen konsept önemlidir. Bu detaya da yine konsepte göre gelinin kendisi karar verecektir.

2019 Kına Tahtı Modelleri Nasıl Hazırlanır?

Kına tahtı hazırlamak Kınacım Kına Organizasyon ekibi için en keyifli ve en duygusal hizmetlerden biridir. Kına tahtı için gereken her bir detaya ayrı ayrı özenerek ekibimiz tarafından hazırlanır. Gelinin içinde kendini çok iyi hissedeceği, gerek konsept ile gerekse gelinin kıyafeti ile uyumlu kına tahtı hazırlanması, kına gecesi organizasyonlarının olmazsa olmazıdır. Kınacım Kına Organizasyon olarak kına tahtı hazırlarken kusursuz olmasına özen gösteriyoruz. Kusursuz olarak hazırlanan 2019 kına tahtı modelleri, gelinin tüm güzelliğini ortaya sermeli ama asla gelini gölgede bırakmamalıdır. Kına gecesinde gelin ve gelinin oturacağı kına tahtı bir bütün olarak değerlendirilmeli ve gecenin tüm hazırlıkları da bu şekilde yapılmalıdır. Kına tahtı modelleri ile ilgili çeşitli tasarımlarda yorumlamalar vardır. Her organizasyon firması farklı bir yorum katarak kına tahtı hazırlar. Kınacım kına organizasyon olarak bizim için kına tahtı tasarımında öncelik her zaman gelinin ne istediğidir. Kına geceleri gelinlerin hayatlarının aşklarıyla sonsuzluğa uzanan masalların ilk başladığı gecedir. Bu nedenle biz de kına gecelerine tam bir masal gibi bakıyor ve gelinleri layık oldukları gibi prenses gibi hissettiriyoruz. Prenseslere layık olarak hazırladığımız 2019 kına tahtı modelleri için gösterdiğimiz itina, kına gecesinin tüm detaylarına da yansımaktadır.

2019 Kına Tahtı Modelleri

Kına tahtı modelleri seçilirken gelin adaylarının ilk dikkat etmesi gereken nokta kumaş seçimleridir. Kumaşlar kına tahtlarının en önemli detaylarıdır. Bunun nedeni, kumaşın bütünleşeceği renkler ve süslemeler ile kına gecesi tahtlarının ihtişamlı ve görkemli aksesuarlara dönüşmeleridir. 

Kırmızı, yeşil, pembe ve bordo gibi çeşitli renklere bürünebilen kına tahtları genellikle altın işlemelerle süslenebilirler. Gelinlerin isteği doğrultusunda ise, kınada kullanılan aksesuarlar ile gelin ve nedimelerin kıyafetlerinde de uyum sağlanabilir. Kına tahtlarının üst kısmında genellikle kına cibinliği bulunur. Bu cibinliğinde renk uyumu tahtın ve organizasyonun hakim olduğu renklere uygun olarak tasarlanır ve altın işlemeler ya da boncuklarla süslenir. İhtişamlı kına tahtı hazırlanırken bütün detaylar kına gecesinin görkem ve ihtişamına uygun olarak hazırlanır.

Kına tahtı modelleri tek parça olabileceği gibi birden fazla parçadan da oluşabilir. Bu parçalar bazen nedimelerin oturacağı minderler bazen ise koltuklar ya da puftan oluşmaktadır. Nedimeler için hazırlanan minderler, puflar ya da koltuklar, kına tahtının modeline göre tahtın sağ  veya sol tarafına bazen de her iki tarafına yerleştirilmektedir. Kına tahtı modelleri için farklı tasarım alternatifleri vardır. Kafes şeklinde metal aksam ile yapılan kına tahtları ya da ahşap ile yapılan farklı kına tahtı tasarımları gelin adayları tarafından en çok tercih edilen modellerdir.