İstanbul Avrupa Yakası Kına Mekanları
İstanbul Anadolu Yakası Kına Mekanları
2017-10-03
Kına organizasyonunda profesyonel fotoğrafçının önemi
2017-10-04

Çiftlerin yeni hayatlarına başlamadan önceki son durak olan düğün arefesi ve organizasyonları, zevkli olduğu kadar sıkıntılı bir süreç olarak da gözümüze çarpıyor. Gelenek göreneklerimize göre düğünü erkek tarafı, kınayı ise kız tarafı organize eder ve tüm detaylarıyla ilgilenir. Bu nedenle gelin adaylarının en önem verdiği organizasyonlardan birisi de kına geceleridir. Her şey mükemmel olmalı, konuklar güzel ağırlanmalı ve gece boyunca eğlence tavan yapmalı… Bu noktada devreye giren ve kına gecenizi çeşitli detaylarla farklı kılan kına organizasyon firmaları sizlere ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sunabilir. Siz yalnızca kına gecenizin tadını çıkartırken kalan tüm detaylarla kına organizasyon firmaları ilgilenir. Hele bir de İstanbul gibi ülkemizin Megakent’inde yaşıyorsanız o zaman sizin için işler biraz daha kolay. Çoğu kına organizasyon firması, belirli kına mekanlarıyla ortak çalışma yapar. Bu nedenle bir taşta iki kuş vurabilirsiniz. Bütçenize göre ister boğaza nazır, ister İstanbul’un Avrupa Yakası’nda şık ve güzel bir mekanda kına gecenizi özel kılabilirsiniz.

By Bakırköy Kına & Davet (Nisans Hotel)
“By Bakırköy Kına & Davet” İstanbul’un en gözde ilçelerinden olan Bakırköy’ün merkezinde hizmet veren bir mekandır. By Bakırköy Kına & Davet’de; kına mekanı, kına organizasyonu, kına ekibi, kına tahtı, dansçı ve nedime kızlar, garsonlar, çeşitli koreografiler, ses-tesisat-bayan Dj-ikramlar vs. bütün paketlerin içinde olan ekonomik seçenekleriyle elinizi rahatlatacaktır.
Telefon: 0212 963 3126
Yetkili Kişi: Aybars, Rukiye Aykutli, Rukiye Aykutli
Adres: Bakırköy İstanbul Cad. Haman Sok. No:10 Nisans Hotel

Akgün Hotel Kokoş İstanbul
İstanbul’un en görkemli ve en özel mekanlarından biri olan Kokoş İstanbul 5 yıldızlı Akgün Hotel unutulmayacak bir kına için sizleri bekliyor. Kokoş İstanbul istek ve hayallerinizden yola çıkarak size beklentilerinizin ötesinde davetler gerçekleştirmeye hazır bir mekan olarak göze çarpıyor.
Telefon: 0212 963 2835
Yetkili Kişi: Eser Turkmen, Eda
Adres: Adnan Menderes Blv. No:43

Eski Büyükdere İskelesi
İskele, tarihi 1853 yılına kadar uzanan heybetli binası, 300 kişilik boğaz manzaralı kapalı salonu ve terasıyla düğün, nişan, kına gibi çeşitli davetlere ev sahipliği yapmak üzere özel bir mekan haline geliyor. Konumu itibariyle deniz yolu ulaşımı için de son derece uygun olan Eski Büyükdere İskelesi hem gelin & damat, hem de konukların güzel bir gece geçirmesi için sizin yanınızda.
Telefon: 0212 963 2558
Yetkili Kişi: Çisel ÖZTOPRAK
Adres: Büyükdere Mh. Çayırbaşı Cd. No:150 Sarıyer / İstanbul

Sultan Sarnıç
Fatih İlçesinde yer alan Roma Dönemi’ne ait olan sarnıcın keşfedilmesiyle birlikte fikri oluşmaya başlayan ve Vakıflar Genel Müdürlüğünden alınan kullanım izni sonrasında kurulmuş olan Sarnıç Turizm Organizasyon Kongre ve Prodüksiyon AŞ öncelikli olarak bahsi geçen sarnıcın ihya edilmesi ve ilelebet korunmasını amaçlamaktadır. Sizler de tarihi doku içerisinde bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek isterseniz, Sultan Sarnıç’a bir göz atabilirsiniz.
Telefon: 0212 963 3428
Yetkili Kişi: Serdar Tekin
Adres: Ali Kuşçu Mh. Yavuz Selim Cd. Ali Naki Sk. No:4 (Çukur bostan karşısı) Fatih

Fuat Paşa Yalısı
Fuat Paşa Yalısı, kına gecesi organizasyonlarınızda birçok hizmeti sizlere sunan bir mekan olarak İstanbul’un Avrupa Yakası’nda var olan kına mekanları arasında göze çarpıyor.
Telefon: 0212 963 3557
Yetkili Kişi: Melih Özyardımcı, Mahmut Özyardımcı
Adres: Çayırbaşı Cd. No:148 Büyükdere Sarıyer

Konistan Düğün Davet Kongre Salonları
Modern ve yaratıcı konsepti, kültürel çizgilerle harmanlayarak oluşturduğu mekanlarla,konforu , estetiği, işlevselliği bir araya getirerek hizmet anlayışına yeni bir boyut kazandıran Konistan Düğün Davet Kongre Salonları, kına geceniz için biçilmiş bir kaftan olabilir. Sizler de profesyonel ekibinin tüm birikim ve tecrübelerini seferber ederek özveriyle çalışarak ve hedef kitlesine en kusursuz hizmeti sunan Kornistan Düğün Davet Kongre Salonları’nı tercih edebilirsiniz.
Telefon: 0212 963 2174
Yetkili Kişi: Çapan Turgut
Adres: Başak Mah. Yeşilvadi Cd. No:4/2 5.Etap Başakşehir

Bir Hayat Düğün Salonu
1500 m2 kapalı alanı ferah iç mekan; davetlilere özel locaları, bay bayan mescitleri, çocuk oyun odası, modern kafesi, makyaj odası, gelin odası, geniş mutfağı ve her türlü yemek soğuk ve sıcak içecekler, otoparkı – güvenlik görevlileri, tecrübeli hizmetlileri, deneyimli sanatçıları ve daha bir çok hizmetiyle Bir Hayat Düğün Salonu, kına gecesi mekanı arayışınızda sizler için iyi bir seçenek olacaktır.
Telefon: 0212 963 2721
Yetkili Kişi: Cemalettin Karabaş
Adres: Merkez Mh. Gazi Osman Paşa Cd. No: 28-30/B Giriş Kat, Kiler Market Arkası

Semiramis Labella
Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni
Şehrin merkezinde, 250 kişilik kapasitesi bulunan salonuyla, Kına, Bekarlığa Veda, Sünnet, ve Nişan törenleriniz için zengin menü seçenekleriyle hizmetinde olan Semiramis Labella, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan güzide kına mekanlarından birisi olarak göze çarpıyor..
Telefon: 0212 963 3712
Yetkili Kişi: Cemal Genc
Adres: Gürsel Mah. Namzet Sok. No:15/A Ekşioğlı İş Merkezi ŞİŞLİ

Sahra Düğün Davet
Düğün, sünnet, doğum günü, konser, özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olacak olan “Sahra Düğün & Davet” size nezih ve rahat mekan ın yanında güler yüzlü tecrubeli kadrosu ile en iyi hizmeti sunmaktadır.
Telefon: 0212 963 2535
Yetkili Kişi: Emrah Kilic
Adres: Başak Mh. Hürriyet Blv. Enkoop Cd. No:1 K:4

Ramada Hotel & Suites İstanbul Merter
Tamamen zevkinize göre dekore edilmeyi bekleyen Balo Salonlarında hayal ettiğiniz bu muhteşem gününüzü yaşamayak için sizler de Ramada Hotel & Suites İstanbul Merter’i tercih edebilirsiniz. Ramada Hotel & Suites İstanbul Merter kendinizi özel hissetmeniz için her şeyi planlamanızda yanınızda olacak profesyonel ekibiyle sizlere bu muhteşem günü yaşatmaya hazır…
Telefon: 0212 963 2475
Yetkili Kişi: Adnan Faraç
Adres: Güven Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. No:83 B/18 Güngören

Nirvana Vip
Nirvana Vip sayesinde; İstanbul’un merkezinde bulunan salonlarına davetlileriniz rahatça ulaşacak. İstekleriniz doğrultusunda düzenleme yapılan bir törende bir çok paket seçeneği olduğundan dolayı bütçenizi zorlamayacaksınız.Kınanızdaki tüm malzemeleri temin ettikleri için bir daha alışverişle uğraşmayacaksınız. Bu ve bunun gibi birçok konforu yaşamak istiyorsanız, sizler de Nirvana Vip’i tercih edebilirsiniz.
Telefon: 0212 963 2995
Yetkili Kişi: Niyazi Ozkaya
Adres: Gayrettepe Mah. Fahri Gizden Sok. No:18 a Mecidiyeköy / İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir