İletişim Bilgilerimiz

Kına gecelerinde birçok farklı detaya dikkat edilir. Unutulmaz bir gece olması için her detay tek tek düşünülür ve çıkması muhtemel her risk hesaplanır. Kına geceleri gelinler için en özen gösterilmesi gereken gecelerden biridir ve kusursuz geçmesi onlar için çok önemlidir. Kına organizasyon şirketleri de bunu dikkate alarak daha fazla özenle çalışırlar. Kına gecesi organize ederken organizasyon şirketleri bazı kısımlara daha fazla önem verirler. Bunlardan biri de sahne dekoru yapmaktır. Kına gecelerine katılan misafirlerin gözleri bütün gece boyunca sahnede olmaktadır. Bu nedenle sahne dekoru göz yormayan ama oldukça da ilgi çeken bir yapıya sahip olmalıdır. Eğer sahne kalabalık ve boğucu bir görüntüye sahip olursa, gelinin de güzelliğine gölge düşürebilir. Bu sebeple organizasyon şirketleri sahne dekoru hazırlarken çok daha detaylı ve ince düşünmektedirler. Sahne dekoru; masa dekoru, taht dekoru ve podyum ve pist kaplama bölümlerinden oluşmaktadır. Bu bölümler kendi içlerinde bir senkronizasyon oluşturmaz ise, bütün gece ortaya göz yorucu bir görüntü çıkacaktır.

Podyum ve Pist Kaplama

Sahne dekoru denildiği zaman akla ilk gelen kısım podyum ve pist kaplamadır. Tamamen gelinin zevklerine ve konseptine uygun olarak tasalanması gereken bir süslemedir. Mekanın ve konseptin renklerine uygun olarak kullanılan, halı, kumaş ya da vinil baskılama işlemleri ile sahne dekorunuzda muhteşem bir podyum ve pist kaplamasına sahip olabilirsiniz.

Taht Dekoru

Günümüz kınalarında olmazsa olmazlar arasına giren kına tahtları ile birlikte sahne dekorunun önemi de her geçen gün kendini biraz daha ön plana çıkarmaya başladı. Kına taht dekorları en önemli sahne dekoru ayrıntılarındna biri haline geldi. Çünkü hem gelinin isteklerini karşılamalı hem de mekana hakim olan renklerle uyumlu şekilde hazırlanmalıdır. Bu noktada bir organizasyon şirketi ile anlaşarak bu konuyu kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Kına organizasyon firmalarının sunduğu, gelin adaylarının gönüllerine göre farklı yelpazede renk ve tarz seçeneklerinden biri ile de kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz.

s