Hizmetlerimiz

Kına Organizasyonu Konseptlerimiz

Kınacım Kına Organizasyonu olarak hizmetinize sunduğumuz kına organizasyonu konseptleri ile hayal ettiğiniz kına gecesini istediğiniz bir kına konsepti ile gerçekleştiriyoruz. Osmanlı Kına Konsepti, Hint Kına Konsepti, Pembe Kına Konsepti ve dilediğiniz extra hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Standart Paketlerimiz

4 Kişilik Kınacım Ekibimiz gecenin başından sonuna kadar gecenizde hizmet vermektedir


Misafir karşılama ve Türk lokumu ikramı

Misafir Karşılamada ekibin giyeceği karşılama kostümü

Dans show ve dans kostümü

Kostüm renk seçenekleri: Kırmızı - Pembe - Turuncu - Yeşil - Beyaz - Mavi

4 adet kostüm renklerinde kullanılan show pelerinleri

4 adet Oryantal Kanat

2 adet alevli volkan atımı

Geline ilk çıkış için verilecek yelpaze seçenekleri: Kırmızı - Pembe - Mavi - Altın Rengi - Yeşil

Kına eğlencesi boyunca kullanılacak led ışıklı davul

Kınacım ekibi dans gösterisi (Oryantal - Roman - Hint dansı - Çiftetelli)

*20 adet şakira kemeri, 20 adet zilli tef ve 100 adet pullu halay mendili dağıtımı

Kız kaçırma oyunu

Kına resitalinde giydirmek üzere verilen arkadaş kaftanları

*Arkadaş kaftanları için renk seçenekleri: Kırmızı - Beyaz - Pembe - Mor - Yeşil - Turuncu

Gelinin arkadaşlarına kına el mumları ve el gülleri (Konsept renklerine göre seçim yapılabilir)

Kına yakma resitali

Kına yakımında gold bakır çayda çıra tasları (Süslemesi konsept renklerinde seçilebilir)

Yaş kına ve üzerine konulacak olan kına mumları

Ekibimiz yaş kınayı misafirlere gezdirerek ikram etmektedir

Varak işlemeli ferforje kına sehpası

Varak işlemeli şamdanlar içerisinde mumlar ile tasarlanmış 3 katlı, gold bakır kubbeli kına tepsisi. Kına tepsisi renk ve seçenekleri sunulmaktadır.

Seçilen kına tepsisinin takımı olan kına dağıtım sepeti (Renk senekleri bulunmaktadır)

Paketlenmiş hediyelik kuru kınalar

Gelinin özel tasarım kaftanı. Bu pakete ait 35 farklı model arasından seçim hakkı bulunmaktadır. (Hint Kıyafeti seçeneği)

Gelin kaftanına başlık, alınlık ya da taç seçenekleri

Gelinin yüz örtüsü ve kına el gülleri

Davul show eşliğinde, damat bey ve arkadaşları ile yapılan damat baskını

Damat baskınında kullanılacak padişah kostümü ya da fes cepken seçenekleri

Gece sonunda tüm misafirler ile yapılacak olan final dansı

Kına Tahtı,cibinliği ve konsept renklerinde 4 adet yer minderi (Taht seçenekleri ve renkleri mevcuttur)

Organizasyon sorumlusu eşliğinde gecenin akış yönetimi ve geline özel asistanlık hizmeti

Mekanın ses sistemi kullanılmak üzere ekipten bir kızımızın dj'lik performansı.


Ekstra Hizmetlerimiz

Süsleme fiyatlarımız kına davet mekanı, kişi sayısı, içeriği ve seçilen objelere göre değişmektedir. Daha sağlıklı bir çalışma yapabilmemiz adına süsleme fiyatlarımız showroom ziyaretlerinizde sunulmaktadır.


• Kınacım Kaftan, Özel Tasarım Kaftan Kiralama Hizmeti

• Kına Konseptine Özel , Mekan Dekorasyon - Masa Sandalye Süsleme Ve Temini Hizmeti

• Sahne - Platform Kumaş Ve Halı Kaplama Hizmeti

• Pist Üzerine Vinil Baskı Uygulama Ve Kişiye Özel Grafik Çalışması

• Saray Kurulum Kına Otağı Ve Aksesuarları

• Osmanlı Kadife Kına Otağı Ve Yan Dekorları

• Hint Otağı Ve Yan Dekorları

• Kırmızı Payetli Osmanlı Tahtı Ve Yan Dekorları

• 3‘Lü Kristal Avizeli Hint Kafes Kurulum Ve Yan Dekorları

• 3‘Lü Kafes Kına Tahtı Modeli

• Sünnet Otağı Ve Yan Dekorları

• Kişiye Özel Sahne, Taht Ve Dekor Kurulumları

- Firmamızın hazır tasarlanmış özel taht dekorlarını seçebileceğiniz gibi , isteğinize bağlı renk ve dekorlar ile de kişiye özel tasarımlar yapmaktayız .

• Karşılama Masa Dekoru Ve Şeker Büfesi

• İsme Özel Resim Çerçevesi Ve El Pankartları

• Türk Kahve Standı Ve Kahveci Güzeli

• Bayan Hint Kınası Sanatçısı

- Bayan hint kınası hizmetimiz 19:00 ile 23:00 saatleri arasındadır. Hint kınacımız için konsept renklerinde dekore edilmiş bir masa ile tarafınıza sunulmaktadır.

• Profesyonel Bay ya da Bayan Dj Hizmeti

• Ses Ve Işık Sistemi, Tras Kurulum Hizmeti

• Oryantal veya Zenne

• Profesyonel Bay ya da Bayan Fotoğraf – Kamera Hizmeti

• 4 Kişilik Sazlı Sözlü Fasıl Ekibi

• Lokma – Pamuk Şekeri – Osmanlı Macunu – Şerbetçi Ve Gözleme Standı

• Kuruyemiş Ve Kına Hediyelik Çeşitleri

• Palyaço – Yeniçeri ve Tahtırevan Hizmeti

• Düğün Dansı Dersi

• Düğün Pasta Çıkışı İçin Davul Show Ekibi

• Kına ve Düğün Davetleriniz İçin Sanatçı Ve Saz Ekibi

• Yöresel Bay Davul – Zurna Hizmeti

Kına Organizasyon Konseptleri

Kınacım Kına Organizasyonu olarak hizmetinize sunduğumuz kına gecesi konseptleri ile hayal ettiğiniz kına gecesini istediğiniz bir kına gecesi konsepti ile gerçekleştiriyoruz. Osmanlı Kına Konsepti, Hint Kına Konsepti, Pembe Kına Konsepti ve extra hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sokak Satıcıları

Sokak satıcıları, özellikle açık alan kına gecelerinde çok fazla tercih edilmektedir. Size, Kınacım Kına Organizasyon olarak sunacağımız kına konseptlerinde sokak satıcıları açık-kapalı mekan olmaksızın tercih edebilirsiniz.

Osmanlı Saray Kına Konspeti

Kına gecesi denilince ilk akla gelen rengin hâkim olduğu kırmızı, Osmanlı saray kınaları konseptinin de ana renklerindendir. Konseptte kırmızı hakimiyetinin yanı sıra saray renklerinden olan, zümrüt yeşili, kahve rengi, altın ve bakır tonları da oldukça kullanılır. Mekân seçimi, seçilen mekânın dekore edilmesi, dekorasyonda kullanılan objeler, dönemi anlatan kostüm seçimleri, konuklara ikram edilecek yiyecekler ve hediyeler, hatta gecede çalınacak müzikler dahil birçok detay konseptin oluşturulması için önemli etkenlerdir.

Genellikle tarihi mekanların tercih edildiği konseptin dekorasyonunda, bakır dekoratif ürünler, sini ve sedirler, davet masalarında kullanılabilecek şamdanlar, mumlar, kafesler, kubbe alemleri, sultan tahtları ve otağı gibi alternatifler şık olacaktır. İkramlarda salatalar, zeytinyağlılar, ara sıcaklar ya da ana yemek seçeneklerinin bulunduğu mönülerin dışında, açık büfe ikram sunumları da temanızı yansıtmanızda yardımcı olabilir.

Bunun dışında misafirlerinize gecenin başında Osmanlı şerbeti, sonunda ise bakır standlarda pişirilerek servis edilen Türk kahvesi ikramı çok hoş olacaktır. Gecede konsepte uygun müzikleri birlikte belirleyebileceğiniz bir dj hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi, özellikle otantik kostümler eşliğinde, canlı performans gösterecek bayan fasıl ekipleri de ilginizi çekebilir. Kostüm seçimlerinde ise son zamanlarda dönem dizileri ile popülerite kazanan Hürrem elbiseleri, otantik alınlık ve taçlar Osmanlı saray kınaları konseptinin vazgeçilmezlerindendir.

Hint Kına Konsepti

Son zamanlarda kına gecelerinde çok rağbet gören '' Hint kına motifleri'' popüleritenin artması ile birlikte tamamen bir konsept haline dönüştü. Canlı renklerin ve birbirinden güzel objelerin kullanıldığı Hint kınası teması ile rengarenk bir kına gecesi yaşamanız artık mümkün. Fuşya, sarı, turuncu, mavi, yeşil gibi renkleri içinde barındıran tema ile misafirlerinize eğlenceli ve renkli bir gece yaşatabilirsiniz..

Canlı çiçekler, renkli minderler, mumlar, objelere işlenmiş otantik motifler ve Türk kültürüne de çok yakın olan yer sofraları Hint konsepti dekorasyonunda önemli bir yer taşır. Özellikle gelin köşelerinde kullanılan renkli otak kurulumları, Hint motifleri taşıyan halılar, rengarenk kumaşlar ile kaplanmış puflar, bakır siniler içerisinde kullanılan konsepte uygun dekoratif fenerler canlı çiçekler ile süslenmiş yüzen mumlar ve tabi ki sizin oturacağınız gösterişli koltuğunuz Hint kına konsepti dekorunda eğlenceli bir sunum olacaktır.

Dekorasyon dışında Hint kınası konseptinde olmazsa olmazlardan bir tanesi de misafirlerinize gece boyunca özel hazırlanan kınalar ile motifler yapacak bayan kınacıdır şüphesiz. Böyle bir hizmet ile misafirlerinize dikkat çekici bir sunum gerçekleştirecek olmanızın yanı sıra, onlara farklı bir kına hediyesi de vermiş olacaksınız. Hint kınası temalı bir gece düzenlemek için mekanınızın açık, kapalı, tarihi ya da modern olmasının pek de önemi yoktur. Kullanılan renkler ve dekoratif ürünler sayesinde istemiş olduğunuz bu konsepti her tür mekânda rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Temayı tamamlamak adına mutlaka yakınlarınız ve kendiniz için tüm dünyada '' SARİ '' olarak bilinen geleneksel Hint kostümleri tercih etmelisiniz. Seçmiş olduğunuz Hint kostümünüzü uygun takı ve aksesuarlar ile kombinlediğinizde şüphesiz Bollywood starlarını aratmayacaksınız. Müzik ve eğlence kısmında gece boyunca Hint müzikleri ile eğlenmeniz mümkün olmasa da iyi bir planlama sayesinde belirli gösteri ve showlar ile konseptinize uygun eğlence tarzını da yaşayabilir, konuklarınıza görsel bir şölen yaşatabilirsiniz.

Pembe Kına Konsepti

Bazılarımız için bir tutkudur pembe sevgisi . Hatta bir çok kadın hayatını neredeyse pembe üzerine kurmuştur diyebiliriz. Hal böyle olunca tutkunu olduğunuz pembeyi kına gecesi konseptleri arasında bulmamak mümkün değil tabiki. Eğer sizde pembe tutkunlarındansanız, içinde geleneksel ritüellerin bulunduğu birazda bekarlığa veda partisi konsepti tadındaki pembe kınalar konsepti tam da size göre.

Masa sandalye düzeninizden, giydiğiniz kaftana, misafirlerinize hazırlayacağınız minik hediyeliklerden gecede oturacağınız tahtınıza kadar her şeyi pembe organize edebilirsiniz.

Eğer kapalı bir mekanda kına gecesi yapacak iseniz pembeyi siyah ve goldun asaleti ile rahatça kombinleyebilirsiniz. Mekanınız açık ise, hatta bir kır kınası düşlüyor iseniz , yeşilliklerin içinde pembe ve gold ile dizayn edilmiş bir gece tüm misafirlerinizin oldukça beğenisini kazanacaktır. Belirli gelenekler ve bu geleneklerin ön gördüğü sabit renkler içerisinde pembe, ilk duyulduğunda etrafınızda bir ön yargı yaratsada, kullanılan otantik objeler ile modernize edilmiş bu konsept günden güne kına gecelerindeki trendlerin başında gelmektedir. Pembeler ile hazırlanan bu konseptte en çok tercih edilen detaylardan biride konsepte uygun hazırlanmış bir şeker büfesidir. Otrişler, ponponlar ve tütüler hazırlanan bu büfenize çok yakışacaktır.