Kaftan ve Bindallı Modelleri

Kına Kaftanı ve Bindallı Modelleri

Kınacım Kına Organizasyonu ile kına gecenizde şık ve ihtişamlı kına kaftanı ve bindallı modellerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bizim düzenleyeceğimiz kına organizasyonunuzu yine bizim hizmetinize sunduğumuz kaftan ve bindallı modelleriyle geçirebilirsiniz.

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız en özel gecenizin en önemli detaylarından biri de kaftan seçiminizdir. Geçmişte kırmızı kadife kumaş üzerine altın sırma işlemeler ile süslenmiş kaftan modelleri artık günümüzde yerini geniş bir tasarım yelpazesi olan kaftan modellerine bırakmıştır.

Günümüz kaftan trendlerinde klasik Osmanlı tarzı kaftan modellerinin yanı sıra kına gecesi konseptinize göre seçimler yapabileceğiniz rengarenk kaftan modelleri de bulmanız mümkün.

Kına geceleri gelin olacak kızlar için ayrı bir öneme sahiptir. Bu özel gecede şık ve ihtişamlı kına kaftanı ve kına bindallı seçenekleriyle göz kamaştırıcı görünebilirler. Farklı farklı renkte sunulan kaftan ve bindallı modelleri ile gecenin parlayan yıldızı olabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda kına gecelerinde kına kaftanı ve kına bindallı modelleri çok sık tercih edilmektedir. Otantik bir konseptte kına yapmayı düşünüyorsanız hem kaftan hem de bindallı modelleri ile bu isteğinizi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz.

Ayrıca bu geceyi daha ekonomik bir şekilde planlamak istiyorsanız kaftan kiralama ya da bindallı kiralama seçeneklerini de düşünebilirsiniz. Hem kaftan kiralama hem de bindallı kiralama seçenekleri ile isterseniz bu özel gecenizde birden fazla kıyafeti daha ekonomik olarak giyebilirsiniz.