Anadolu ve Avrupa Yakası Kına Mekanları

Muhteşem bir kına gecesinin yolu en uygun kına gecesi mekanları ile birleşir. Kınayı güzelleştiren en önemli detaylardan biri kına gecesi mekanlarıdır. Uygun bir kına mekanı ve işinde uzman kına organizasyon firması bir araya geldiğinde muhteşem bir kına gecesi yaşanmak kaçınılmazdır. Kınacım kına organizasyon sadece bu nedenle bile kına gecesi mekanları İstanbul içerisinde yaptığı organizasyon ve süslemeleriyle diğer firmalardan ayrılır.

Kına gecesi mekanları İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası mekanları olarak çeşitlilik göstermektedir. Her yaka da bulunan kına mekanlarının kendilerine has farklı özellikleri vardır. Kına için mekanlar seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı önemli detaylar vardır. Bunlardan ilki ulaşımın kolaylığına bakılmasıdır. Muhteşem bir kına gecesi için hem davetlilerin hem de misafirlerin mutlu olması gerekir. Fakat ulaşım konusunda yaşanan sorunlar en zel gecenizi bozabilir. Kına için mekanlar seçilirken dikkat edilmesi gereken diğer önemli nokta mekanın kapasitesi ve genişliğidir. Özellikle İstanbul kına organizasyon 2019 kına mekanları arasından seçim yapacak gelinlerin bu detaya çok dikkat etmesi gerekmektedir. Kına için mekanlar arasında seçim yaparken dikkat edilecek bir başka önemli detay ise ışıklandırma ve ses sistemidir. Işıklandırma ve ses sistemi de kına gecesini tamamlayan oldukça önemli bir detaydır. Bu ufak ama önemli detaylar göz önüne alınıp tercih yaptığınız da uygun kına gecesi mekanları arasından en idealini seçeceğinizden hiç süpheniz olmasın. Kınacım Kına Organizasyon, sizin hayal ve zevkinize göre hazırlamış olduğu dekor ve tasarımları, tercih ettiğiniz İstanbul kına mekanları seçeneklerine uygun şekilde kına İstanbul hizmetinize sunuyor. Kınacım Kına Organizasyonu ile anlaşmalı Anadolu ve Avrupa Yakası’nda hizmet veren İstanbul’un en lüks mekanlarında rüya gibi bir kına gecesi geçirmenize yardımcı olabiliriz. İstanbul kına organizasyon mekanları arasından dilediğiniz kına mekanını seçerek hayalinizdeki geceyi yaşayabilirsiniz.

Kına mekanları için pek çok alternatif mevcuttur. Herkes hayalindeki kına gecesini en güzel kına mekanında geçirmek ister. Bu nedenle kına mekanları seçimi yaparken çok dikkatli olmak gerekmektedir. 2019 kına mekanları arasından gelin adayları hayallerine en uygun olanı seçerek kına gecelerini mükemmel bir hale getirebilir. İstanbul kına mekanları kına geceleri için en çok alternatife sahip olan mekanlardır. Hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında çeşit çeşit kına mekanı alternatifleri mevcuttur. 2019 kına mekanları arasından gelin adayları istediği mekanı seçerek harika bir kına gecesi yalayabilirler.

Kınacım Kına Organizasyon ayrıcalığıyla kına gecenizi ultra lüks mekanlarda gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası başta olmak üzere Türkiye’nin her yerindeki mekanlarda size özel hizmetlerle istediğiniz kına konseptini hayata geçiriyor. Kınacım Kına Organizasyon, çeşitli İstanbul kına organizasyon 2019 kına mekanları ile daha önce çalışmış ve hepsine ayrı ayrı özel konseptler hazırlamış bir firmadır. İstanbul kına mekanları ve kına organizasyonu denildiğinde akla ilk gelen organizasyon firması Kınacım Kına Organizasyon’dur. Kına gecesi mekanları İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinden tercih edilecekse mutlaka Kınacım Organizasyon ile görüşülmeli fikir alınmalıdır. Kına gecesi mekanları İstanbul içerisinde çok farklı çeşitliliktedir. Doğa manzarası sevenler doğa manzarası, deniz manzarası sevenlere deniz manzarası imkanı rahatlıkla sunulur. Bu nedenle Kına gecesi mekanları İstanbul içerisinde kına yapacak gelinler için bir hayli çeşitlenmektedir.

Anadolu Yakası

BRİDGE RESTAURANT

İstanbul’un Nadide Yerlerinden Birinde Olan Nakkaştepe’deki Bridge Restaurant Eşsiz Boğaz Manzarasıyla 5 Ayrı Konsepti Ve Kalitesiyle Kına Organizasyonlarına Ev Sahipliği Yapmaktadır. İstanbul’un En Yüksek Yerinde Bulunan Mekan Kına Gecenizi Mutluluğun Doruklarına Çıkararak Bizlerinde Desteğiyle Unutulmayacak Anılarınızdan Bir Tanesine En Özeline İmzanızı Atmanız İçin Değerlendirebileceğiniz Bir Mekan Sevdiklerinizle Birlikte Geçireceğiniz Keyifli Anlar İçin Sizleri Her Zaman Beklemektedir.

BÜYÜK KULÜP

Caddebostan’da Bulunan Mekan, Kınacım Organizasyon Olarak Değer Verdiğimiz Siz Gelin Adaylarımıza , Bizlerinde Katkılarıyla Sevdiklerinizle Beraber Saygın Bir O Kadar Eğlenceli Akıllara Yer Edecek Bir Kına Gecesi İçin Tavsiye Edebileceğimiz Yerlerden Biridir.

Anadolu Yakasının Nezih, Türkiye’nin En Eski Ve En Prestijli Mekanlarından Biri Olan Büyük Kulüp Gösterişli Dekorasyonu, Güler yüzlü İlgili Personeli, Tek Kelimeyle Leziz Yemekleri Ve Uygun Fiyatlarıyla Balo Salonları İle Kına Organizasyonlarına Hizmet Vermektedir. Son Kararınızı Vermeden Önce Muhteşem Bir Kına Gecesi İçin Büyük Kulüp Ziyaretlerinizi Beklemektedir.

BY OTEL

Şehrin Merkezinde Kozyatağı’nda Bulunan Kına Geceleri İçin Mükemmel Hizmete Karşılık İnanılmaz Fiyatlarıyla İlgi Çeken Konforlu, Şık, Nezih Ve Bir O Kadarda Huzurlu Olan By Otel, Kınacım’ında Katkısıyla Gönlünüzdeki Kına Gecesi Hayallerini Yaşayabileceğiniz Bir Mekan 550 Kişilik Açık Hava 600 Kişilik Kapalı Alan Kapasitesiyle Profesyonel Bakış Açılarıyla Çalışan Personeli İle Sizlerde Kınaorganizasyonunuz İçin By Otel’i Tercih Edebilirsiniz.

CROWNE PLAZA HOTEL

İstanbul’un Birçok Noktasında Bulunan Crown Plaza Hotel Zincirlerinin Her Biri Birbirinden Şık Mekan Olarak Düğün,Davet, Kına Organizasyonlarından Kapılarını Misafirlerine Aralamaktadır. Profesyonel Hizmet, Lezzetli Menüleri İle İster Evinize En Yakın İsterseniz Tarzınıza En Uygun Crowne Plaza’da Kına Organizasyonunuzu Gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlarında Çok Yüksek Olmadığı Crown Plaza Hoteller Sizleri Ve Misafirlerinizi Ağırlamaktan Memnuniyet Duyacaktır.

LİMAK HOTEL KAVACIK

Orman Manzaralı Butik Bir Otel Olan Limak Kına Organizasyonları İçin Şık Ve Keyifli Tercih Edilebilinecek Bir Mekan Olmasıyla Beraber Avrupa Ve Asya Yakasının Ortasında Bulunmasında Dolayı Kolay Ulaşımıyla Sizlere Ücretsiz Otopark İmkanıda Sunmaktadır. Kına Organizasyonlarınızla İlgili Sizlerin Memnuniyeti Göz Önünde Bulundurularak Farklı Salon Seçenekleriyle Kına Gecenizi En Güzel Şekilde Geçirebilmeniz İçin İmkanlar Sunan Beş Yıldızlı Kaliteli Hizmet Veren Limak Oteli Tercih Etiiğinizde İsabetli Bir Karar Verdiğinizi Göreceksiniz.

DİVAN ASİA

İstanbul’un Yeni Ve Heyacan Verici Mekanlarından Biri Olan Divan Asia Kına Organizasyonları İçin Geniş Salonları Mekan Çalışanlarının İlgisi Özeni Pozitif Enerjileri , Lezzetli Menüler İle Bu Heyecanlı Gecenizde Rahatlatan Stressiz Bir Şekilde Kına Gecenizin Hayallere Dönüşmesini Sağlayan Bir Mekan. Bizlerinde Desteği İle Dilden Dile Konuşulan Bir Kına Gecesi İçin Değerlendirebileceğiniz Divan Asia Sizi Bekliyor.

PARK NİGHT ÇAMLICA

Üsküdarın İncisi Çamlıca’da Kına Organizasyonlarınız İçin İdeal Bir Mekan Maramara’nın Eşsiz Güzelikleri Adalar Manzarası İle Terasında , 600-700 Kişi Kapasiteli İki Ayrı Salonunda Ayrıca 160 Kişi Kapasiteli Bahçesiyle Çamlıca’nın Bol Oksijenli Notalji Kokan Havasında Keyifli Kına Gecelerine Ev Sahipliği Yapmaktadır. Bu Güzellikler İçinde Dikkati Çeken İse Uygun Fiyatlarıdır. Kına Gecesi Organizasyonları İçin Düşünülecek Bir Mekan Parknight Çamlıca.

AYDINOĞLU OTEL İDEALTEPE

İstanbul Anadolu Yakasında Bulunan Butik Otel 1000 Kişilik Açık Havuzbaşı, 400 Kişilik Kapasiteli Kapalı Restaurant Bölümüyle Kına Organizasyonlarına Kusursuz Servisi İle Hizmet Vermektedir. Türk Ve Dünya Mutfaklarının Lezzetleri Ve Duyduğunuz Her Türlü İhtiyacınıza Karşılık Bulabileceğiniz Aydınoğlu Butik Otel’de Kınacım’ın Eşliği İle Unutulmaz Kına Gecelerine İmza Atabileceğenizi Kına Gecesi Mekanı.

WYHNDAM HOTEL KALAMIŞ

Anadolu Yakasının Gözde Semtlerinden Olan Kalamışda Huzurlu Atmosferi, Muhteşem Manzarası Ve Konforuyla Beraber Kına Organizasyonları İçin İdeal Bir Mekan Wyhndam Kalamış Marina Otel Profesyoneluzmanları, Özel Hazırlanmış Menüleri Her Türlü Ayrıntı Düşünülerek İster Muhteşem Havuzbaşı İsterseniz Kapalı Salonları İle Şık Ve Modern Tasarımı Kına Organizasyonlarınıza Unutulmazlığı Yaşatacaktır. Sizin İçin Özel Olan Kına Gecenizi Nerde Yapacağınıza Karar Vermeden Önce Görülmesi Gereken Bir Mekan.

SHERATON ATAŞEHİR

Şehrin Merkezinde Lüksün Ve Konforun Adı Sheraton Gran Otel Ataşehir. Açık Ve Kapalı Terası 200-800 Kişi Kapasiteli Kına,Düğün Ve Davet Alanı İle Otopark Problemi Olmayan Kendinizi Özel Hissedebileceğiniz Kına Organizasyonlarınızda Kendinizi Özel Hissettiren Yeni Açılan Mekan Sheraton Ataşehir. Kaliteli, Güler Yüzlü Ekibi İle Uygun Fiyatlara Hizmet Veren Kına Mekanı Olarak Tercih Edebileceğiniz Mekanlardan Biridir Sheraton Ataköy. Kınacım Kına Organizasyon İle Keyifli Bir Kına Gecesi İçin Sizleri Bekliyoruz.

NAKKAŞ SUARE

6 farklı küçük ve büyük seçenekli salonu ve alkollü ya da alkolsüz menü servisi ile her ihtiyaca cevap verebilecek potansiyelde bir mekân olan Nakkaş Suare, 1000 kişiliye kadar varan konuk ağırlama kapasitesine sahip bulunuyor. Dilerseniz açık ve kapalı alan olarak da tercih belirtebileceğiniz mekânda aksesuar kiralama hizmeti bulunmuyor. Ancak kına müziği gibi hizmetleri sunan mekân için daha detaylıca bilgi almak isterseniz mekân sahibi ya da yetkililer ile görüşerek ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

MABEYİN

Altunizade Kısıklı’da bulunan ve aslına uygun olarak restore edilerek tekrar hizmet vermeye başlamış bu tarihi ambiyansı olan özel mekânda, eşsiz bir davet veya muhteşem bir kına organizasyonu gerçekleştirmeniz mümkün. 100 kişilik konuk kapasitesine sahip bu mekânda hem muhteşem tarihi dokuyu hissedebilir ve misafirlerinize de hissettirebilirsiniz hem de profesyonel servis ekibi ile baştan aşağı sıfır sorunlu bir organizasyon yaşayabilirsiniz. Üstelik mekân masa üstü süsleme ve taht hizmetlerini gelinler için hediye ediyor.

ADLİ RESTAURANT

Tuzla’da bulunan, uçsuz bir deniz manzarası ile Adli Restaurant’ta unutulmayacak bir davet gerçekleştirebilmeniz mümkün. Açık ya da kapalı alan seçenekleri ile birlikte hizmet veren mekân, 2000 kişiye kadar varan kapasitesi ile konuklarınızı ve sizleri ağırlıyor. Kına süslemesi ve kına takımı verilen hizmetler içerisinde yer alıyor. Hayalinizdeki gibi bir gece yaşamanız için sizlere her daim destek olacak kaliteli hizmet ekibi ile birlikte hem siz hem de misafirleriniz için muhteşem bir organizasyon olacak.

HİLTON İSTANBUL KOZYATAĞI

Kadıköy’de yer alan Hilton İstanbul Kozyatağı, sizlere, düşleri aratmayacak bir gece yaşatacak muhteşem nitelikte bir mekân. Profesyonel, kaliteli ve güler yüzlü hizmet ekibi ve sizin için ince düşünülmüş detaylar ile hizmet vermeye hazır bulunan Hilton İstanbul Kozyatağı, arzu ettiğiniz her şeyi bulabileceğiniz büyüleyici bir mekân ve burada sadece siz değil davetlileriniz de rüyaları yaşayacak. Değişik büyüklüklere sahip ve farklı çeşit özellikler bulunduran salonları ile masalsı bir gece geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

CROWNE PLAZA İSTANBUL – ORYAPARK

Ümraniye’de bulunan Crowne Plaza İstanbul – OryaPark, arzunuza göre ister kır manzaralı ve doğa ile bütünleşik yeşillikli bir alan, isterse şık ve görkemli balo salonu seçeneklerinden hangisini isterseniz seçebileceğiniz 1000 kişiye varan konuk ağırlama kapasitesine sahip bir mekan. Crowne Plaza şehrin merkezinde bulunması itibari ile de çok avantajlı bir konuma sahip. Yüksek tavan ferahlığı ve muhteşem akustik özellikleri ile unutamayacağınız bir eğlence ve benzersiz bir davet sizleri ve konuklarınızı bekliyor olacak.

SALON VALS DAVET VE BALO SALONU

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yer alan Salon Vals Davet ve Balo Salonu, lüks ve şık salonları ile 750 kişiden 1250 kişiye kadar varan konuk ağırlama kapasitesine sahip bulunuyor. Sizlere hayatınızın en benzersiz anlarını en muhteşem şekilde yaşatma gayesi ile hareket eden bu mekân, sevimli bahçesi ve şehir merkezine yakınlığı ile de tercih sebebi olabilir. Salon Vals Davet ve Balo Salonu ile hem siz hem de kıymetli davetlileriniz muhteşem bir gece geçirecek.

Avrupa Yakası

DEDEMAN GAYRETTEPE

Yılların Deneyimli Kadrosu İle Hayallerinizi Gerçekleştireceğiniz Kına Gecesi Organizasyonlarınan Hizmet Veren Otelin En Çok Dikkati Çeken Özelliği, Yapılan Hizmete Karşılık Uygun Fiyatlarıdır. Ayrıca Dedeman Otelin Çok Bilinmeyen 80 Kişilik Bir Roof (Çatı Katı) Bulunmaktadır Ki Burası Kına Geceniz İçin Özel Ve Keyifli Bir Kına Mekanı Olmaktadır. Kına Organizasyonunuz İçin Manzara Eşliğinde Kaliteli Ve Bir O Kadar Da Eğlenceli Kına Mekanıdır.

FUAT PAŞA YALISI SARIYER

Tek Kelimeyle ‘Analatılmaz Yaşanır’ Deyimin Gerçek Karşılığı Fuat Paşa Yalısı…

Boğazın En Görkemli Noktalarından Birinde Bulunan Bu Tarihi Yapı Muzzam Kına Organizasyonlarında Konuklarını Ağırlamaktadır. Hazırlanıp Dinlenmeniz İçin Özel Tahsis Edilen Odanız Açık Ve Kapalı Mekanları Gerçekten Sizleri Geçmişe Götürerek Tarihin O Ruhunu Yaşatarak Kendinizi Bir Sultan Gibi Hissetmenizi Sağlayan Dekorasyonu Leziz Kusursuz İkramları Yani Lafın Kısası ; Görüşmeye Gittiğiniz İlk Andan Kına Geceniz Bitip De Kapıdan Çıkana Kadar İlgi Ve Alakalı Profesyonel Çalışan Tüm Ekibin Nazik Tavırları Kına Gecenizin Tamamen ‘Bir Sultan Masalı’ Gibi Geçmesini Sağlar. Bir Masalın Sultanı Olmak Kınacım Kına Organizasyon İle Birlikte Bir Rüyaya İmza Atmak, Mazinizde Unutulmayanlar Arasında Olmak İstemezmisiniz Lakin Öncelikle Fuat Paşa Yalısı Tanışmak İçin Sizleri Bekler Eminiz Ki İçeri Girer Girmez Ambiansından Etkilenip Kendinizi Emin Ellere Bırakacaksınızdır.

CİTADEL OTEL

Sultanahmet, Ahırkapı Bölgesinde Tarih Ve Boğaz Manzarasıyla İç İçe Olan Mekan Kına Organizasyonlarına Özel Tasarımlı Otantik Mimarisiyle Deniz Kenarında Şehrin Merkezindedir. 200-300 Kişi Kapasiteli Profesyonel Ve Samimi Hizmet Anlayışıyla Konuklarını Ağırlamaktadır. Mistik Bir Ortamda Keyifli Güleryüzlü Bir Ekiple Kınacım’ın Destekleriyle Sorunsuz Kına Gecesi Akışı, Lezzetli Yemekleri Kısacası Kusursuz Kına Geceleri İçin Akıllarda Yer Edecek Tereddütsüz Tercih Edeceğiniz Bu Güzel Mekan Ve Süper Ekibi Mutlaka Ziyaret Edin Ve Sonra Karar Verin.

THA LAST PALACE

Bayrampaşa’da yer alan The Last Palace, zevkli döşemeleri ve ışıldayan zarif dekorasyon ve gözalıcı süslemeleri ile en özel gününüze şahitlik edecek konuklarınız ile birlikte harika vakit geçirebileceğiniz kaliteli ve şık bir mekân. Merdivenle inilen klas bir salonu ve havadar bir alanı bulunan The Last Palace mekânı, başarılı ve koordine bir organizasyon ekibi ile davet boyunca her an sizlere kendinizi çok özel hissettirecek. Bu lüks davetinizin sonlanmasını siz de misafirleriniz de hiç istemeyeceksiniz.

LEVENT TENİS KULÜBÜ KAYRA LİFE

En mutlu gününüzü özel kılmak için seçebileceğiniz bir adres olan Levent Tenis Kulübü Kayra Life, Beşiktaş’taki şehir manzarası ve bahçeli alanı ile 300 ila 400 kişi konuk ağırlama kapasitesine sahip bulunmaktadır. After Party alanı da sağlayan mekânda, eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca özel menü seçeneği ve kolonsuz salon avantajı ile Levent Tenis Kulübü Kayra Life, sizlere ve misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatmaya hazır. Siz de hazırsanız, aşağıdaki iletişim bilgilerinden arzu ettiğiniz detayları öğrenebilirsiniz.

GOLDEN CHEF (TED SPOR KULÜBÜ)

Tarabya’da bulunan Golden Chef, sadece kına organizasyonu değil, pek çok özel ve nitelikli davet için eşsiz ve etkileyici bir mekân olarak yerini alıyor. Açık alanda kına gecenizi gerçekleştirmek istediğiniz taktirde, harika bir bahçe ve de havuz başı bir davet sizleri ve kıymetli konuklarınızı bekliyor olacak. Golden Chef sizlere unutulmaz anlar yaşatırken, hem sizin hem de misafirlerinizin konforunu sağlayacak ve profesyonel bir ekiple gecenizde sizlere yardımcı olacak. Eğer arzu ederseniz, aksesuar kiralamanızı da mümkün kılan mekânın konuk kapasitesi 100 ila 300 kişi arasında değişiyor. Hayatınızın en özel günü için hayal ettiğiniz her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bulacaksınız.

NAZ CİTY HOTEL

Naz City Hotel Taksim, İstanbul’un tam kalbinin attığı konumda bulunması itibari ile ulaşım konusunda oldukça rahat ve kolay bir konumda yer alıyor. Son teknoloji ürün ve ekipmanlar ile gecenizi taçlandıracak olan mekân, üstelik çok şık da bir tasarım ve süsleme ile sizleri ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak üzere hazırlanmış. İlgi, alaka ve samimiyet odaklı bir hizmet ekibi ile 300 kişilik konuk ağırlama kapasitesi bulunan salon, ayrıca yüksek tavanı ile de ferah ve geniş bir ortam sunuyor.

CROWNE PLAZA FLORYA

Bakırköy’de yer alan Crowne Plaza Florya ile ister geniş balo salonunda ister ise açık havada havuz başında ya da deniz manzarası eşliğinde özel davetinizi gerçekleştirebileceğiniz eşi bulunmaz bir mekân. Crowne Plaza Florya 400 ila 500 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip bulunuyor. Siz daha hayal etmeden gerçeğe dönüştürecek bir hizmet kadrosu ve samimane alanları ile kelimenin tam anlamı ile dört dörtlük muhteşem bir gece geçirmek için sizin de tercihiniz Crowne Plaza Florya ise kapsamlı ve detay bilgiler için yetkililer ile görüşebilirsiniz.

RENAİSSANCE ISTANBUL POLAT BOSPHORUS HOTEL

Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’in son teknoloji donanımlı balo salonunun yanı sıra dilerseniz seçiminizi farklı büyüklükteki, gün ışığı alan ve İstanbul manzarası ile birlikte deniz ve muhteşem boğaz manzaralı salonlarından yana da yapabilirsiniz. 50 ila 400 kişi konuk ağırlama kapasiteli bu beş yıldızlı hotel, After Party alanı ve çeşitli özel menü seçenekleri de sizler için bulunduruyor. Deneyimli ve kaliteli hizmet ekibi, kusursuz ilgisi ile sadece size değil, misafirlerinize de oldukça özel hissettirecek.

KAŞIBEYAZ GALA

Bakırköy’de bulunan açık ya da kapalı alan seçenekleri ile özel günler için biçilmiş bir kaftan niteliğinde olan Kaşıbeyaz Gala, profesyonel bir sunum ve hizmet kalitesi ile özel davetlerinizin muhteşem geçmesi için tüm beklentilerinizi en ince ayrıntısına kadar gerçeğe dönüştürebilecek potansiyelde. 500 ila 1000 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip Kaşıbeyaz Gala, lokasyon itibari ile de çok avantajlı bir yerde bulunmakta. Açık ve kapalı çocuk oyun alanları imkânı da sağlayan mekânda, profesyonel bir ekip ve özenle hazırlanmış alanda en özel davet ve törenlerinizi muhteşem bir ambiyansta gerçekleştirebilirsiniz.

ATAPARK

Avcılar’da yer alan, şehir merkezinde, doğa ve deniz manzarası ile iç içe, huzurlu ve sakin bir mekân olan Atapark, kapalı alanda 500 kişi, açık alanda ise 1000 kişiyi ağırlayabilecek bir kapasiteye sahip bulunuyor. Tadına doyumsuz deniz seyri ile birlikte doğanın tazeliğini de hissedeceğiniz bu organizasyon mekânı, uzman ve güleryüzlü hizmet ekibi ve lezzetli menü seçenekleri ile sizlere hayalinizin ötesinde bir gece yaşatacak. Eğer siz de bu eşsiz manzaralı ve huzurlu alanda etkinliğinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, seçiminiz tam isabet olacak.

İSTİNYE WEDDİNG HOUSE

Şatafat ve gösteriş arayanlar için tam yerinde bir seçim olacak olan İstinye Wedding Hose, bu nitelikteki şaşaalı dekorasyon ve ışıltılı mekân süslemeleri ile ilk andan itibaren misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak. Mekân, açık ve kapalı alan seçenekleri bulunduruyor. Kapalı alanı kolonsuz ve yüksek tavanlı bir salona sahip olduğundan dolayı da oldukça ferah bir alan sunan salon, 750 kişilik bir kapasiteye sahip bulunuyor. Vejetaryen ve çocuk menüsü gibi özel menü imkânı da sunan mekân, adından da anlaşılacağı üzere İstinye’de bulunuyor.

PORTAXE

Sarıyer’de yer alan ve sahip olduğu benzersiz boğaz manzarası ile gelenlerin zihnine mıhlanan muhteşem bir detayı yaşatan Portaxe, sizin için tüm ayrıntıları eksiksiz ve kusursuz olarak yerine getirmeye hazır ekibi ile sizi ve konuklarınızı bekliyor. 1000 ila 2000 kişilik konuk ağırlama kapasitesi bulunan kapalı alanı ve tam deniz kenarında bulunan devasa terası ile sizlere ve davetlilerinize unutulmaz anlar yaşatacak bu mekânda, söz konusu davetinizi gerçekleştireceğiniz gün ve gece için sabırsızlanacaksınız.

SAİT HALİM PAŞA YALISI

Sarıyer’de yer alan, Osmanlı mimarisinin en kıymetli eserlerinden biri olan nefes kesen boğaz manzarası ile ve denizden ulaşımı da sağlayan iskelesi ile sizlere ve konuklarınıza bambaşka bir gece yaşatacak olan Sait Halim Paşa Yalısı, uzman ve samimi hizmet ekibi ile de her detayı kusursuz yerine getirecek potansiyelde bir mekân olarak bulunuyor. 750 kişilik konuk ağırlama kapasitesi ve harika manzaraları ile bu mekân masalsı bir organizasyon geçirmeniz için muhteşem bir yer.

BOĞAZTEPE

En özel anlarınıza tanıklık edecek kır konseptli ve büyüleyici boğaz manzarası ile kusursuz ve harika bir opsiyon olan Boğaztepe, lokasyon olarak Sarıyer’de yer alıyor. Hem sizler hem de konuklarınız için her detayın düşünüldüğü bu mekânda, unutulmaz bir gece geçirmeniz için uzman bir hizmet ekibi de mevcut bulunuyor. 400 kişilik kapasitesi ile ve açık ya da kapalı alan seçenekleri ile bu mekân, arzu ettiğiniz ve hayallerinizdeki gibi bir etkinlik gerçekleştirebilmeniz mümkün kılıyor.

LAZZONİ HOTEL

Beyoğlu’nda yer alan Lazzoni Hotel, rahat ulaşım imkanına sahip olmasının yanı sıra başka özellikleri ile de sizleri ve konuklarınızı etkileyecek. Açık alanının deniz kenarında muhteşem bir terasta; kapalı alanının kolonsuz bir salon ve yüksek tavan özellikli olması ile hem açık hem de kapalı alanda beklenenin üstünde bir avantaj sunuyor. 200 ila 400 kişi konuk ağırlama kapasitesinde bulunan Lazzoni Hotel, şehir ve deniz manzarası ile birlikte en özel gün ve gecelerinize tanıklık etmek için sabırsızlanıyor.

WYNDHAM GRAND ISTANBUL EUROPE

Bağcılar’da bulunan, 500 kişilik konuk ağırlama kapasitesi ile Wyndham Grand Istanbul Europe, büyüleyici bir şekilde dekore edilmiş muhteşem bir ambiyansa sahip balo salonu ile sizlere hizmet vermeye hazır bulunuyor. Profesyonel ve tüm detayları tek tek düşünüp gerçekleştiren hizmet ekibi ile sizleri rahatlatacak ve kendinizi çok özel hissettirecek. Türk ve Dünya mutfaklarının zengin menüleri ile hem göze hem midelere hitap eden leziz sunumları ve isteğiniz doğrultusunda süslenen balo salonu ile Wyndham Grand Istanbul Europe sizlere ve konuklarınıza oldukça keyifli bir davet yaşatacak.

MERCURE HOTEL TOPKAPI

Kusursuz hizmet anlayışı ile hareket eden ve en son teknoloji ekipmanları ile hem sizlere hem konuklarınıza unutmak istemeyeceğiniz bir gece yaşatacak olan Mercure Hotel Zeytinburnu’nda yer alıyor. Eşsiz bir davet gerçekleştirmeniz için yerinde bir seçim olacak olan Mercure Hotel, her türlü kına malzemelerini de sağlıyor ve aksesuar kiralamanıza olanak tanıyor. 350 kişilik konuk ağırlama kapasitesi ile Mercure Hotel Topkapı en özel davetleriniz ve kıymetli misafirleriniz için harika bir alternatif olarak yerini alıyor.

GOLDEN WAY HOTEL

Esenler’de yer alan ve tüm çiftlere ikram paketi de sunan Golden Way Hotel, en yeni teknolojik araç ve ekipmanlar ile donatılmış bulunuyor. Kusursuz servis ve organizasyon hizmetini yerine getirecek profesyonel ve sıcakkanlı bir ekip ile sizlere ve kıymetli konuklarınıza tarifsiz bir gece yaşatabilmek için canla başla çalışıyor. Açık veya kapalı alan seçenekleri ile 300 ila 750 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip olan mekân için gerekli detayları mekân yetkilileri ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

HOLİDAY INN İSTANBUL AİRPORT

Holiday Inn Istanbul Airport’un 5 yıldızlı modern ve samimi atmosferi ile misafirperver hizmeti birleştiren profesyonel ekibi hayalinizdeki kına gecesi organizasyonunu sizler için planlamaya ve gerçekleştirmeye hazır bulunuyor. Yaklaşık 1000 kişilik bir kapasiteye sahip olan mekânın cam tavanı hem sizleri hem de misafirlerinizi oldukça etkileyecek. Şehir merkezinde ve rahat ulaşım sebebi ile bir adım önde olan Holiday Inn İstanbul Airport, özel menü seçenekleri ile de birlikte, muhteşem gününüzü kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek için can atıyor.

DEVELİ FLORYA

Develi Florya, beyaz tonların ağırlıkta olduğu, sade ve şık bir atmosferle sizleri ve misafirlerinizi karşılayan mekân için istediğiniz rengi tercih edebilme imkânı sunuyor. Bahçeyle iç içe, gün ışığı alan ve dönüştürülebilir bir alana sahip mekân, 400 kişi kapasiteli.

QUBBE GAYRETTEPE DEDEMAN İSTANBUL HOTEL / ROOF KATI

Panoramik benzersiz İstanbul manzarası ile bir yanda boğaz köprüsü, bir yanda Kız Kulesi ve diğer tarafta tarihi yarım ada manzarası ile masalsı bir davet yaşatmak için sizleri ve kıymetli konuklarınızı ağırlamayı dört gözle bekliyor. 150 ila 200 kişilik konuk ağırlama kapasitesi ile hem siz hem de davetlileriniz için eşi benzeri olmayan, muhteşem ve ışıltılı bir organizasyon gecesinin tadına varacaksınız. Qubbe Gayrettepe Dedeman İstanbul Hotel çatı katında yer alan mekân, sizlere unutmak istemeyeceğiniz anlar yaşatacak.